WP GPX Maps Error: GPX file not found! /home/dt/public_html/wp-content/uploads/gpx/GREEN 2020.gpx
klikni na profil za veći prikaz
OKRIJEPNE STANICE UDALJENOST [km] D+ [m] VREMENSKI LIMIT [sati] PRATNJA
BUTONIGA 15,8 670 NIJE DOZVOLJENA
LIVADE 30,8 1.322 7 od starta DOZVOLJENA
GROŽNJAN 46,3 2.011 NIJE DOZVOLJENA
BUJE 53,9 2.092 NIJE DOZVOLJENA
UMAG 66.6 2.144 15 od starta

70 EUR*

*cijena vrijedi do 31.12.2019. Od 1.1.2020. startnina je 85 EUR

Subota, 18. travnja, 12:00

66,6 km

+2.150 m

-2.210 m

15 sati

600*

*broj može biti i veći jer smo rezervirali određenu količinu startnih brojeva za elitne trkače i partnere

Preuzmi GPX

3 boda

3 boda

290

Finišerski kriterij se izračunava prema vremenskom limitu utrke i odnosi se na sporije trkače.
U stvari, finišerski kriterij daje informaciju koliki je minimalni ITRA performance index trkača da bi mogao uspješno završiti utrku u zadanom vremenskom limitu.

Runner’s Quality index by ITRA: 4,58 / 5

Želite se prijaviti?

Ništa lakše!

Samo stisnite gumb i slijedite upute za prijavu

prijavi se!

Trebate smještaj?

Na pravom ste mjestu!

Samo za vas smo pripremili snižene cijene smještajnih paketa. Paketi se mogu iskoristiti i za članove vaše porodice, pratnju i prijatelje.

rezervirajte smještaj!

FAQ

COURSE RECORD MEN

Ivan Hrastovec (SLO)
Ivan Hrastovec (SLO)5:37:32

COURSE RECORD WOMEN

Ajda Radinja (SLO)
Ajda Radinja (SLO)6:35:47

RESULTS THROUGH THE YEARS

Men

  1. Matic Čačulovič (SLO) 5:43:35 
  2. Yury Shtankov (RUS) 5:44:36
  3. Donatello Rota (ITA) 5:47:29

Women

  1. Marcela Mikulecká (CZE) 7:47:47 
  2. Anela Muhtarević (BIH) 8:03:38
  3. Urška Šipec (SLO) 8:04:26
Complete results 2019: GREEN

Men

  1. Ivan Hrastovec (SLO) 5:37:32 
  2. Julien Chorier (FRA) 6:01:51
  3. Michael Geisler (AUT) 6:04:58

Women

  1. Anastasia Chelysheva (RUS) 7:22:10 
  2. Sabrina Rath (AUT) 7:30:21
  3. Evelyne Lachner (AUT) 7:48:41
Complete results 2018: GREEN

Men

  1. Johannes Klein (GER) 5:39:28
  2. Josip Stipčević (CRO) 6:13:13
  3. Nikola Horvat (CRO) 6:22:30

Women

  1. Graziana Pe’ (ITA) 7:23:00
  2. Viktorija Modrijan (SLO) 7:27:15
  3. Jelena Brezak (CRO) 7:37:30
Complete results 2017: GREEN

Men

  1. Sebastian Fuchs (GER) 6:31:06
  2. Marc Boivin (CAN) 6:39:39
  3. Mahmut Yavuz (TUR) 6:57:59

Women

  1. Ajda Radinja (SLO) 6:35:47
  2. Anita Waiß (AUT) 7:51:09
  3. Genevieve Beaudoin (CAN) 8:07:30
Complete results 2016: GREEN

Men

  1. Toni Vencelj (SLO) 5:43:00
  2. Damir Mesec (CRO) 5:56:32
  3. Tomica Kolenko (CRO) 5:57:43

Women

  1. Ajda Radinja (SLO) 6:39:15
  2. Ingrid Nikolesić (CRO) 7:15:34
  3. Nina Frelih (SLO) 7:41:27
Complete results 2015: GREEN

Men

  1. Vedran Dakić (CRO) 6:03:45
  2. Klemen Zupan (SLO) 6:22:44
  3. Mauricio Krizmanić (CRO) 6:25:12

Women

  1. Špela Strasser (SLO) 6:58:20
  2. Anita Vajda (HUN) 7:21:19
  3. Nancy Aburto (ITA) 7:30:48
Complete results 2014: GREEN

FINISHER’S CERTIFICATES

(Visited 18 times, 1 visits today)