WP GPX Maps Error: GPX file not found! /home/dt/public_html/wp-content/uploads/gpx/RED 2020.gpx
UTWT PRO race
klikni na profil za veći prikaz
OKRIJEPNE STANICE UDALJENOST [km] D+ [m] VREMENSKI LIMIT [sati] PRATNJA
LABIN 0 0 DOZVOLJENA
PLOMIN LUKA 15,7 483 NIJE DOZVOLJENA
MOŠĆENIČKA DRAGA 35,2 1.414 DOZVOLJENA
POKLON 52,1 2.819 13 od starta DOZVOLJENA
BRGUDAC 66,9 3.052 NIJE DOZVOLJENA
TRSTENIK 85,8 3.829 NIJE DOZVOLJENA
BUZET 101,3 4.243 27 od starta DOZVOLJENA
BUTONIGA 117,1 4.910 NIJE DOZVOLJENA
LIVADE 132,2 5.562 36 od starta DOZVOLJENA
GROŽNJAN 147,6 6.251 NIJE DOZVOLJENA
BUJE 155,3 6.331 NIJE DOZVOLJENA
UMAG 167,9 6.390 46 od starta

140 EUR*

*cijena vrijedi do 31.12.2019. Od 1.1.2020. startnina je 155 EUR

Petak, 17. travnja, 14:00

167,5 km

+6.390 m

-6.670 m

46 sati

max 600*

*broj može biti i veći jer smo rezervirali određenu količinu startnih brojeva za elitne trkače i partnere

Preuzmi GPX

6 bodova

6 bodova

svi koji završe utrku

330

Finišerski kriterij se izračunava prema vremenskom limitu utrke i odnosi se na sporije trkače.
U stvari, finišerski kriterij daje informaciju koliki je minimalni ITRA performance index trkača da bi mogao uspješno završiti utrku u zadanom vremenskom limitu.

Runner’s Quality index by ITRA: 4,58 / 5

Želite se prijaviti?

NIšta lakše!

Samo stisnite gumb i slijedite upute za prijavu

PRIJAVI SE!

Trebate smještaj?

Na pravom ste mjestu!

Samo za vas smo pripremili snižene cijene smještajnih paketa. Paketi se mogu iskoristiti i za članove vaše porodice, pratnju i prijatelje

rezervirajte smještaj!

FAQ

REKORD STAZE – MUŠKARCI

Dylan Bowman (USA)
Dylan Bowman (USA)17:51:50

REKORD STAZE – ŽENE

Francesca Canepa (ITA)
Francesca Canepa (ITA)22:49:33

REZULTATI KROZ POVIJEST

Men

  1. Kazufumi Ose (JPN) 18:38:58
  2. Gregoire Curmer (FRA) 18:55:50
  3. Luca Manfredi Negri (ITA) 19:30:37
  4. Gergard Schiemer (AUT) 20:45:29
  5. Zdeněk Hruška (CZE) 21:19:27

Women

  1. Katja Kegl Vencelj (SLO) 23:16:54
  2. Federica Boifava (ITA) 24:25:38
  3. Dariia Bodnar (UKR) 24:46:37
  4. Linda Tekeliová (CZE) 26:01:36
  5. Federica Menti (ITA) 26:06:21
Complete results 2019: RED

Men

  1. Paul Giblin (SCO) 21:06:53
  2. Luca Moro (ITA) 21:36:32
  3. Péter Gyurkó (HUN) 21:50:53
  4. Kaloyan Chanev (BUL) 21:52:31
  5. Aljoša Smolnikar (SLO) 21:55:39

Women

  1. Francesca Canepa (ITA) 22:49:53
  2. Katja Kegl Vencelj (SLO) 23:25:44
  3. Klara Bajec (SLO) 27:20:12
  4. Katrin Grieger (GER) 28:30:46
  5. Maja Blašković (CRO) 29:04:13
Complete results 2018: RED

Men

  1. Dylan Bowman (USA) 17:51:50
  2. Oliviero Bosatelli (ITA) 18:54:31
  3. Paul Giblin (SCO) 19:21:56
  4. Peter Kienzl (ITA) 19:52:44
  5. Gerhard Schiemer (AUT) 20:10:19

Women

  1. Francesca Canepa (ITA) 23:34:27
  2. Alenka Pavc (SLO) 24:52:58
  3. Ulrike Striednig (AUT) 25:07:21
  4. Viorica Malai (MDA) 26:47:59
  5. Marija Trontelj (SLO) 27:37:48
Complete results 2017: RED

Men

  1. Thomas Wagner (AUT) 19:49:43
  2. Toni Vencelj (SLO) 20:19:55
  3. Jay Aldous (USA) 20:25:24
  4. Tomm Zechmeister (GER) 21:45:15
  5. Martin Halasz (SVK) 21:48:27

Women

  1. Francesca Canepa (ITA) 24:12:22
  2. Julia Boettger (GER) 24:54:52
  3. Denise Bourassa (USA) 25:06:57
  4. Ulrike Striednig (AUT) 26:39:56
  5. Mikiko Yatsuhashi (JPN) 29:43:25
Complete results 2016: RED

Men

  1. Marjan Zupančić (SLO) 21:08:50
  2. Thomas Wagner (AUT) 22:57:48
  3. Mário Jakúbek (SVK) 24:30:10
  4. Tilen Potočnik (SLO) 24:40:21
  5. Matej Končnik (SLO) 24:42:51

Women

  1. Francesca Canepa (ITA) 23:39:47
  2. Judit Szabó (HUN) 27:36:34
  3. Nerea Martinez Urruzola (ESP) 28:08:46
  4. Anita Szimandl (HUN) 31:45:49
  5. Tadeja Krušec (CRO) 34:10:21
Complete results 2015: RED

Men

  1. Jay Aldous (USA) 20:31:39
  2. Paolo Massarenti (ITA) 22:04:16
  3. Enrico Viola (ITA) 23:04:32
  4. Duje Lekšić (CRO) 23:41:08
  5. Jakub Ridel (CZE) 24:38:39

Women

  1. Marta Poretti (ITA) 26:11:18
  2. Marjeta Gomilšak (SLO) 27:54:45
  3. Helena Fric Križanec (SLO) 31:39:26
  4. Tatiana Maslova (RUS) 32:44:05
  5. Monika Vavrochova (CZE) 33:15:20
Complete results 2014: RED

Men

  1. Mauricio Križmanić (CRO)
  2. Enrico Viola (ITA)
  3. Matevž Slapničar (SLO)
  4. Mitja Gleščić (SLO)
  5. Marjan Vilhar (SLO)

Women

  1. Tadeja Krušec (CRO) 34:02:01
  2. Anna Őrsi (HUN) 39:53:45
  3. Marjeta Gomilšak (SLO) 40:37:16
  4. Mirjana Kmačić Pellizzer (CRO) 41:46:52
  5. Paola Pin (ITA) 42:01:38
Complete results 2013: RED

FINIŠERSKI CERTIFIKATI

(Visited 20 times, 1 visits today)