WP GPX Maps Error: GPX file not found! /home/dt/public_html/wp-content/uploads/gpx/YELLOW 2020.gpx
klikni na profil za veći prikaz
OKRIJEPNE STANICE UDALJENOST [km] D+ [m] VREMENSKI LIMIT [sati] PRATNJA
LIVADE 5,1 110 DOZVOLJENA
GROŽNJAN 20,5 799 NIJE DOZVOLJENA
BUJE 28,1 880 NIJE DOZVOLJENA
UMAG 40,8 940 8 od starta

60 EUR*

*cijena vrijedi do 31.12.2019. Od 1.1.2020. startnina je 75 EUR

Subota, 18. travnja, 09:00

40,8 km

+940 m

-1.090 m

8 sati

max 600*

*broj može biti i veći jer smo rezervirali određenu količinu startnih brojeva za elitne trkače i partnere

Preuzmi GPX

2 boda

2 boda

280

Finišerski kriterij se izračunava prema vremenskom limitu utrke i odnosi se na sporije trkače.
U stvari, finišerski kriterij daje informaciju koliki je minimalni ITRA performance index trkača da bi mogao uspješno završiti utrku u zadanom vremenskom limitu.

Runner’s Quality index by ITRA: 4,7 / 5

Želite se prijaviti?

NIšta lakše!

Samo stisnite gumb i slijedite upute za prijavu

PRIJAVI SE!

Trebate smještaj?

Na pravom ste mjestu!

Samo za vas smo pripremili snižene cijene smještajnih paketa. Paketi se mogu iskoristiti i za članove vaše porodice, pratnju i prijatelje

REZERVIRAJTE SMJEŠTAJ!

FAQ

REKORD STAZE – MUŠKARCI

Helio Fumo (POR)
Helio Fumo (POR)2:55:19

REKORD STAZE – ŽENE

Barbara Trunkelj (SLO)
Barbara Trunkelj (SLO)3:26:19

REZULTATI KROZ POVIJEST

Men

  1. Helio Fumo (POR) 2:55:19
  2. Marjan Zupančić (SLO) 3:11:57
  3. Andrei Ivanescu-Gliga (ROU) 3:12:21

Women

  1. Barbara Trunkelj (SLO) 3:26:19
  2. Zorana Težak (CRO) 3:53:58
  3. Antonia Mielert (GER) 3:58:24
Complete results 2019: YELLOW

Men

  1. Matic Čačulovič (SLO) 3:19:35
  2. Lukas Schaffenrath (AUT) 3:31:28
  3. Kai Malzahn (AUT) 3:32:11

Women

  1. Barbara Trunkelj (SLO) 3:39:26 
  2. Maja Urban (CRO) 4:05:04
  3. Vana Čargonja (CRO) 4:20:49
Complete results 2018: YELLOW

Men

  1. Sebastijan Zarnik (SLO) 3:14:43
  2. Franck Manivoz (FRA) 3:26:43
  3. Igor Yovanovitch Gil (ESP) 3:27:38

Women

  1. Barbara Trunkelj (SLO) 3:42:16
  2. Stephanie Manivoz (FRA) 3:43:52
  3. Irene Zamboni (ITA) 4:18:42
Complete results 2017: YELLOW

Men

  1. Igor Yovanovitch Gil (ESP) 3:42:35
  2. Boštjan Vilčnik (SLO) 4:00:51
  3. Kristijan Zrinić (CRO) 4:21:27

Women

  1. Stephanie Manivoz (FRA) 3:59:49
  2. Hristina Kozareva-Leikeb (BUL) 4:05:49
  3. Marija Trontelj (SLO) 4:18:47
Complete results 2016: YELLOW

FINIŠERSKI CERTIFIKATI

(Visited 23 times, 1 visits today)